SAR FERDAJAMEN KO OHRIT

 • Length: 1:51
 • Rating Average: 5.0' max='5' min='1' numRaters='1' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 3481
 • Author: sutkalarson

Tags:  

novo pazi zmija.

sazet e ohrit 2012 live 3 per strugen

 • Length: 11:21
 • Rating Average: 4.428571' max='5' min='1' numRaters='7' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 7039
 • Author: SazeteOhrit

Tags:  

sazet e ohrit 2012 live 3 per strugen.

Sazet e Ohrit - Cocek

 • Length: 3:34
 • Rating Average: 5.0' max='5' min='1' numRaters='5' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 7889
 • Author: ohrid98

Tags:  

Sazet e Ohrit - Cocek with Ramiz Islami.

Liqeni i Ohrit, më i vjetri në Europë - Top Channel Albania - News - Lajme

 • Length: 3:19
 • Rating Average: 5.0' max='5' min='1' numRaters='7' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 4946
 • Author: TopChannelAlbania

Tags:  

Liqeni i Ohrit është më i vjetri në Europë dhe zbulimet e fundit, të bëra në të prej një grupi studuesish italianë, tentojnë atë që mund të diktojë edhe disa...

Pogradeci,Liqeni i Ohrit HD&3D Video-Albania & Macedonia

 • Length: 2:25
 • Rating Average: 5.0' max='5' min='1' numRaters='3' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 3225
 • Author: PARADISE MYANGEL

Tags:  

Lexoni Profecitë e Biblës në gjuhën shqipe http://www.profecite.webs.com/ http://freeappleiphones.pdacheaper.com/

Inagurimi i linjes turistike permes Liqenit te Ohrit.

 • Length: 2:36
 • Rating Average: 5.0' max='5' min='1' numRaters='1' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 714
 • Author: nardi demo

Tags:  

Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës Edmond Haxhinasto dhe homologu i tij maqedonas, Mile Janakievski inauguruan sot në Pogradec linjën liqenore për pa...

Sazet E Ohrit

 • Length: 4:15
 • Rating Average: 5.0' max='5' min='1' numRaters='7' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 15065
 • Author: axsoccer

Tags:  

Romeo / Erhan / Kurte / Beni / ismail smajko lumanovski at Senad&Viona's Dasme 05.23.10.

MARVESHJA E OHRIT - Humor nga Emisioni 3T

 • Length: 2:17
 • Rating Average: 4.942029' max='5' min='1' numRaters='69' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 37948
 • Author: Televizioni Koha Tetovë

Tags:  

Publishing : Televizioni Koha - Tetovë All Rights Reserved (P) & (C) Televizioni Koha - Tetovë.

Page: 1 of 359

Next Page