Shyrete Behluli & Mahmut Ferati - Po na merr vallja hijeshi, Molla n'rrem

 • Length: 8:24
 • Rating Average: 4.3193665' max='5' min='1' numRaters='1957' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 2563012
 • Author: VizioniLibonia

Tags:  

Faqja në FACEBOOK | https://www.facebook.com/VizioniLibonia Producer: Vizioni & Libonia.

Shyrete Beluli - O me ty o pa ty

 • Length: 3:10
 • Rating Average: 4.6603775' max='5' min='1' numRaters='106' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 105306
 • Author: FenixStudioOfficial

Tags:  

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.

Shyrete Osmanollaj-Dua t'ishte enderr

 • Length: 4:0
 • Rating Average: 4.8' max='5' min='1' numRaters='80' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 20748
 • Author: Shyrete Osmanollaj

Tags:  

Doli videoklipi me i ri nga Shyrete Osmanollaj Videoclip:MusicAl Muzika & Orkestrimi:Arben Bytyqi (Vizion Records) Soliste:Shyrete Osmanollaj Teksti:Shyrete ...

Shyrete Behluli Hajde nuse

 • Length: 4:21
 • Rating Average: 4.5' max='5' min='1' numRaters='88' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 153322
 • Author: VizioniLibonia

Tags:  

Shyrete Osmanollaj & Hamit Kastrati & Perparim Brati-Hajt t'i lam llafet me nje ane

 • Length: 4:34
 • Rating Average: 4.6825395' max='5' min='1' numRaters='63' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 7699
 • Author: Shyrete Osmanollaj

Tags:  

Shyrete Behluli Hajde nuse reja jeme

 • Length: 4:48
 • Rating Average: 4.4528875' max='5' min='1' numRaters='329' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 496145
 • Author: VizioniLibonia

Tags:  

Shyrete Beluli Ah gurbet

 • Length: 3:46
 • Rating Average: 4.5555553' max='5' min='1' numRaters='135' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 152525
 • Author: FenixStudioOfficial

Tags:  

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.

Shyrete Behluli - Hajde nuse reja jeme

 • Length: 4:40
 • Rating Average: 4.5148935' max='5' min='1' numRaters='470' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 671494
 • Author: VizioniLibonia

Tags:  

http://www.facebook.com/VizioniLibonia http://www.facebook.com/OnAirMusic Publishing : Vizioni & Libonia All Rights Reserved (P) & (C) Vizioni & Libonia.

Page: 1 of 3178

Next Page