https://youtube.com/devicesupport

 • Length: 3:56
 • Rating Average: from people
 • View Count: 2892417
 • Author: YouTube Help

Tags:  

05 09 2009 Pollat Alemdar Ne Tetov

 • Length: 7:10
 • Rating Average: 5.0' max='5' min='1' numRaters='8' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 7157
 • Author: caffeforum1

Tags:  

zherovjan.

SHKENDIJA TETOV KTV 25.01.2015

 • Length: 20:56
 • Rating Average: 4.375' max='5' min='1' numRaters='32' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 4698
 • Author: Kohavision

Tags:  

SHKENDIJA TETOV KTV 25.01.2015.

K A L L A S H I Hilton Zhelin Tetov Cmend Cunat

 • Length: 1:41
 • Rating Average: 2.8461537' max='5' min='1' numRaters='13' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 15051
 • Author: Kallashi Official Channel

Tags:  

Beskrivelse Kallashi Official.

Motrat Mustafa - Thret Kosova Tetov oj motër - LIVE

 • Length: 4:24
 • Rating Average: 4.902439' max='5' min='1' numRaters='41' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 30024
 • Author: MotratMustafaONAIR

Tags:  

lodra tetov

 • Length: 1:55
 • Rating Average: 4.142857' max='5' min='1' numRaters='14' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 9278
 • Author: mamut ramadani

Tags:  

sadik fatmir driton.

Protesta në Tetov 2014

 • Length: 3:26
 • Rating Average: 4.2' max='5' min='1' numRaters='5' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 1431
 • Author: Portali Shprehja

Tags:  

VIDEO nga përleshja mes protestuesve dhe policisë në Tetovë 2014 http://shprehja.com.

Shkurte Gashi & Burim Gjilani & Ork...NoTa - Tallava Live Dasem Tetov New 2013

 • Length: 6:19
 • Rating Average: 4.542857' max='5' min='1' numRaters='280' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 275940
 • Author: TallavaTeam OnAir

Tags:  

DeLoN & bLuE_dRaGoN.

Page: 1 of 1620

Next Page