Mentor Kurtishi Tallava

 • Length: 7:9
 • Rating Average: 4.8490567' max='5' min='1' numRaters='53' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 62119
 • Author: ProduksioniLYRA

Tags:  

https://www.facebook.com/hasan.fetahu.1 https://www.facebook.com/hasan.fetahu.1?ref=ts&fref=ts https://www.facebook.com/pages/Muzike-PA-KUFI/549303761882376?...

Filja & Liridon Haxhijaj-Lili tallava live

 • Length: 6:22
 • Rating Average: 4.5172415' max='5' min='1' numRaters='290' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 232483
 • Author: isuf gashi

Tags:  

Per gazmendet dhe ahengjet tuaja mund te kontaktoni ne nr 044 144 461 & 049 144 461 dhe 044 774 334,çdo gjë është Live.

Marsel Selita Eri Qerimi Pershendetje per Sander Osmani alcatraz Live Tallava

 • Length: 5:33
 • Rating Average: 4.4411764' max='5' min='1' numRaters='136' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 198854
 • Author: shqipblog

Tags:  

Marsel Selita Eri Qerimi Pershendetje per Sander Osmani alcatraz Live Tallava.

INSTROMENTAL RITEM TALLAVA HIT 2014

 • Length: 7:2
 • Rating Average: 4.4611397' max='5' min='1' numRaters='193' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 260395
 • Author: ClîCk ClåCk Babësz

Tags:  

Tallava Remix Hip Hop New Hit 2014

 • Length: 3:42
 • Rating Average: 4.5598087' max='5' min='1' numRaters='627' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 294814
 • Author: ernesto emini

Tags:  

Download This Link to Mp3 320kbps! http://www.hulkshare.com/uks4dabwc7pc ▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭ஜ۩۞۩ஜ▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭ ········· Like,Comment,Subscribe ...

Tallava sadri gjakova uk gjakove dhe egzoni vogel Party

 • Length: 14:31
 • Rating Average: 4.3846154' max='5' min='1' numRaters='104' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 54137
 • Author: fabian morina

Tags:  

Tallava sadri gjakova uk gjakove dhe egzoni vogel Party.

Shkurte Gashi Bekim Kumanova Tallava 2014

 • Length: 11:44
 • Rating Average: 4.8' max='5' min='1' numRaters='20' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 8460
 • Author: Shkurte Gashi Official

Tags:  

Shkurte Gashi Official Copyright © 1996-2014 Shkurte Gashi & STD1™, All Rights Reserved...

Bekim Kumanova Tallava 2014

 • Length: 18:57
 • Rating Average: 4.512195' max='5' min='1' numRaters='41' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 32694
 • Author: TALLAVA 2014

Tags:  

Bekim kumanova tallava 2014 Bekim kumanova tallava 2014 Bekim kumanova tallava 2014 Bekim kumanova tallava 2014 Bekim kumanova tallava 2014 Bekim kumanova ta...

Page: 2 of 18061

Previous Page

Next Page