Vellezerit Lleshi - Rahat qesh pa u martue

 • Length: 4:48
 • Rating Average: 4.791583' max='5' min='1' numRaters='499' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 306559
 • Author: FenixStudioOfficial

Tags:  

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.

Vellezerit Mziu - Knaqu Sot ( Official Video 2011)

 • Length: 2:52
 • Rating Average: 4.5725737' max='5' min='1' numRaters='1123' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 1799577
 • Author: MusicalTV

Tags:  

Vellezerit Lleshi & Elizabeta Marku Shkodra jone

 • Length: 3:0
 • Rating Average: 4.6571426' max='5' min='1' numRaters='175' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 93660
 • Author: FenixStudioOfficial

Tags:  

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane tex.Fran Laska.

Vellezerit LLeshi Celulari

 • Length: 3:39
 • Rating Average: 4.9322033' max='5' min='1' numRaters='118' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 38217
 • Author: FenixStudioOfficial

Tags:  

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.

VELLEZERIT CURRI - "Mos ma gris fustanin"

 • Length: 3:30
 • Rating Average: 4.7460318' max='5' min='1' numRaters='63' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 26243
 • Author: Kenga Ime

Tags:  

Te nderuar miq,shikues dhe komentues!Duke dashur të mos ndërhyjme në pëlqimet dhe komentet tuaja,do t'u luteshim që ato të mos përmbajnë fyerje,fjalor të pah...

Portokalli, The SHBLSH - Vellezerit Frasheri

 • Length: 9:57
 • Rating Average: 4.870968' max='5' min='1' numRaters='31' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 14850
 • Author: Laug Place

Tags:  

Portokalli, The SHBLSH - Vellezerit Frasheri.

Vellezerit LLeshi Jena ba si Gjermania

 • Length: 2:26
 • Rating Average: 4.2207794' max='5' min='1' numRaters='77' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 28548
 • Author: FenixStudioOfficial

Tags:  

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.

Vëllezërit Mziu Hajde nje nate (Official Video)

 • Length: 3:51
 • Rating Average: 4.448276' max='5' min='1' numRaters='58' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 35768
 • Author: VizioniLibonia

Tags:  

Faqja në FACEBOOK | https://www.facebook.com/VizioniLibonia Vizioni & Libonia 2013.

Page: 1 of 6463

Next Page