Qumili Buki Besimi rryma

 • Length: 7:54
 • Rating Average: 5.0' max='5' min='1' numRaters='3' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 1927
 • Author: Artan Prenaj

Tags:  

Sulltani & Besimi Pejes-NEW 2015-2014 Dy Krajlat Te Rhaimi dhe Ibrahimi

 • Length: 18:58
 • Rating Average: 5.0' max='5' min='1' numRaters='4' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 2365
 • Author: TV Tallava Group

Tags:  

Besimi Pejes per Ardian Cukaj nga Ulmi ne Gjakov me 11.08.2014

 • Length: 11:9
 • Rating Average: 3.8888888' max='5' min='1' numRaters='18' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 16591
 • Author: Musik Tallava

Tags:  

Darsem ne Restauranin Jeta (Hittttttttt 2014) Besim Zahaj per familjen Cukaj.

Sadri Gjakova - Besimi Pejes Mega Mega Mega Ne Emsdetten 2o12 Hit

 • Length: 11:38
 • Rating Average: 4.3777776' max='5' min='1' numRaters='90' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 90274
 • Author: Edolind Sallahu

Tags:  

https://www.facebook.com/pages/Sadri-Gjakova/179016168843587 MEga Mega Mega Mega Hit Hit Hit 2o12 .

Qumili Buki Besimi Hajnat

 • Length: 8:12
 • Rating Average: 5.0' max='5' min='1' numRaters='3' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 1828
 • Author: Artan Prenaj

Tags:  

Besimi dhe Sprovat - Irfan Salihu

 • Length: 60:1
 • Rating Average: 4.9215684' max='5' min='1' numRaters='51' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 7401
 • Author: studiokalaja

Tags:  

radiodeshmia.com radio islame. http://www.studiokalaja.com Es-Selamu alejkum! Ju lutemi që ta shpërndani këtë video aq sa keni mundësi nëpër uebfaqet tuaja, ...

Ernim Ibrahimi & Muharrem Ahmeti & Besimi Pejes 2014

 • Length: 14:43
 • Rating Average: 5.0' max='5' min='1' numRaters='13' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 10352
 • Author: turbo tallava

Tags:  

Ernim Ibrahimi & Muharrem Ahmeti & Besimi Pejes 2014 Ernim Ibrahimi & Muharrem Ahmeti & Besimi Pejes dqrsem 2014 zjaarrrr.

Arbeni Besimi 12.07.2014 Te Familje Veselaj Rheine FullHD 01

 • Length: 13:45
 • Rating Average: 4.428571' max='5' min='1' numRaters='7' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 5883
 • Author: StudioShari OFFICIAL

Tags:  

Copyright © StudioShariOfficial. All rights reserved Arbeni Besimi Vll.Kovaci ne Rheine Urime Dasma Arben veselaj. Kamermann Studio-Shari 0162 367 33 33.

Page: 2 of 4712

Previous Page

Next Page