Korfuz 2011

 • Length: 5:25
 • Rating Average: 5.0' max='5' min='1' numRaters='1' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 1328
 • Author: LLUSKU2011

Tags:  

Tirane Korfuz.

Sarandë, ankorohet trageti i parë me 85 turistë nga Korfuzi

 • Length: 0:54
 • Rating Average: 5.0' max='5' min='1' numRaters='1' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 1149
 • Author: Ora News Lajme

Tags:  

Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.

Anija me 466 persona në flakë, SOS nga Korfuzi. 300 persona ende në bord- Ora News- Lajmi i fundit-

 • Length: 1:13
 • Rating Average: 1.0' max='5' min='1' numRaters='1' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 3369
 • Author: Ora News Lajme

Tags:  

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Një anije e “Norman Atlantik”me 466 persona në bord, mes tyre 55 pjesëtarë të ekuipazhit, nisur nga porti i ...

Korfuzi ne nentor 2003 Stafi i OBSH se

 • Length: 1:13
 • Rating Average: from people
 • View Count: 433
 • Author: Vasil Miho

Tags:  

Kthim nga Korfuzi ne nentor 2003 .Stafi OBSH-se

 • Length: 1:43
 • Rating Average: from people
 • View Count: 498
 • Author: Vasil Miho

Tags:  

FLASH NEWS - Ferri në "Norman Atlantic", 8 viktima. Mediat: Mungojnë 39!

 • Length: 3:48
 • Rating Average: from people
 • View Count: 937
 • Author: FLASH NEWS

Tags:  

Pas rreth 36 orësh kalvari vuajtjesh dhe ankthi në det të hapur e temperatura të ulëta, ka marrë fund tragjedia për mbi 400 personat në tragetin “Norman Atla...

Greek band from Corfu in Xhamllik, Tirana

 • Length: 3:30
 • Rating Average: from people
 • View Count: 72
 • Author: LEO33SoFo

Tags:  

ENG: Greek band from Corfu, performing in Strauss square, Xhamllik. End part. ALB: Bandë greke nga Korfuzi, duke performuar në sheshin Shtraus, Xhamllik. Pje...

Ja çfarë ndodhi më 10 maj, minutë pas minute

 • Length: 5:7
 • Rating Average: 1.0' max='5' min='1' numRaters='1' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 1356
 • Author: Ora News Lajme

Tags:  

Ja çfarë ndodhi 8 maj 2014 Ora 10:16- Avioni i GRMP ulet në aeroport. Ishte nisur nga Korfuzi me destinacion Tiranën, qëllimi i fluturimit turistik 10 maj 20...

Page: 1 of 15

Next Page