Pushime në Kosovë - [NDR Doku] Urlaub wo? Im Kosovo!

 • Length: 43:8
 • Rating Average: 4.7276998' max='5' min='1' numRaters='426' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 112866
 • Author: shqipi90

Tags:  

Der "Hanseblick" begleitet eine norddeutsche Studentin in den Kosovo. Sie besucht ihre zukünftigen Schwiegereltern und feiert mit ihnen und der ganzen Großfamilie das Ende des Fastenmonats...

Gold AG Kosovë

 • Length: 4:14
 • Rating Average: 4.8608694' max='5' min='1' numRaters='115' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 22455
 • Author: DasmaOfficial

Tags:  

www.dasmatv.com www.facebook.com/DasmaTVOfficial Tel:+ 377 44 90 20 20.

Emision: Drejtësia në Kosovë Vrasje në Reshtan- Suharekë

 • Length: 68:3
 • Rating Average: 3.988764' max='5' min='1' numRaters='178' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 202787
 • Author: Drejtesia ne Kosove

Tags:  

"Drejtësia në Kosovë" transmeton emisionin për vrasjen tragjike mes familjarëve në fshatin Reshtan të Suharekës. Si erdhi deri te rrahja dhe vrasja mes familjarëve? Kush ja vrau djalin...

TIGRAT - Drejtësia në KOSOVË ( official video HD ) // Humor

 • Length: 10:59
 • Rating Average: 4.422222' max='5' min='1' numRaters='90' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 121534
 • Author: AmolTV

Tags:  

humor shqip TIGRAT ( Avni Hoti, Fatos Kryeziu, Rrahman Fetahu, Shpetim Kastrati, Bashkim Gagica, Kadrije Canolli, Kujta & Albioni ) https://www.youtube.com/watch?v=Pr8Kp5FB6h4, info ...

Fakte dhe deshmi te Grave te dhunuara gjate luftes ne Kosovë HD

 • Length: 36:24
 • Rating Average: 4.2533336' max='5' min='1' numRaters='150' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 155724
 • Author: Gentrit zogiani

Tags:  

Emision; Drejtesia ne Kosove - Trafikimi ndërkombëtar i drogave në Kosovë 17/11/2013

 • Length: 44:17
 • Rating Average: 4.891892' max='5' min='1' numRaters='37' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 11074
 • Author: Drejtesia ne Kosove

Tags:  

Drejtësia në Kosovë transmeton emisionin ekskluziv për trafikimin ndërkombëtar të drogave në Kosovë. I realizuar në bashkëpunim me Njësitë e Antidrogës në Policinë e Kosovës,...

Albina Jahjaga Gëzuar Kosovë (Official Video)

 • Length: 4:19
 • Rating Average: 4.786667' max='5' min='1' numRaters='75' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 42920
 • Author: FocusProduction

Tags:  

Video: Focus Production Copyright: Focus Production.

Promo- Arkivi, RTK, Tito ne Kosovë 12 01 2015

 • Length: 1:6
 • Rating Average: 3.1818182' max='5' min='1' numRaters='11' rel='http://schemas.google.com/g/2005#overall from people
 • View Count: 4129
 • Author: Arkivi rtk

Tags:  

Vizitat e Tito-s ne Kosovë.

Page: 1 of 16675

Next Page